Kargo ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmek ve üründe taşımadan kaynaklı herhangi bir hasar/zarar tespit edilmesi durumunda ürünü teslim almamak ve taşıyıcı firma görevlisi ile bu duruma ilişkin bir tutanak tutmakla yükümlüsünüz. İlk aşamada tespit edilmeyecek bir ayıpla karşılaşmanız ve ürünü iade etmek istemeniz halinde ürünü Yurtiçi Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Adres:
Ünvanı : Birikim Yayıncılık A.Ş.
Adresi : Cumhuriyet Caddesi, No:119 Kat : 6 Elmadağ, Şişli İSTANBUL
Telefon : (0212) 518 19 86
E-posta : [email protected] 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki iade formu doldurularak; sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. İade edilen ürünün eksik gönderilmesi ya da iade edilen üründe ayıbın tespit edilememesi halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize (kargo masrafı size ait olacak şekilde) geri gönderilir.